Woofy Pet ailesinden herkese merhaba!

Bugün sizlere kendimizden bahsederken ilk günkü gibi heyecanlıyız. Her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ederken bir yandan sizleri de geniş ailemize dahil etmekten mutluluk duyuyoruz.

Woofy Pet 2019 yılında patili dostlarımıza konforlu evler üretmek için Türkiye’de hayata geçirilmiş bir projedir. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli unsur ise, üretim sürecimizde yenilenebilir enerjiyi; materyal olarak da tamamen dönüştürülebilir ve doğa dostu ham maddeleri tercih etmemiz oldu.

Woofy Pet aynı zamanda Türkiye’de demonte pet mobilyası üretimi ve satışı yapan ilk firmadır. Demonte detayını biraz daha açacak olursak, siz müşterilerimiz için oldukça kolaylık sağladığını belirtmek isteriz. Parçalar eksiksiz şekilde paketlenerek tarafınıza ulaştırılır. Paketin içinde yer alan kurulum şemaları ve kurulum videosunun olduğu QR kod sayesinde kolayca parçaları birleştirebilirsiniz. Minder ve halılar çamaşır makinasında ve elde kolayca yıkanabilir. Karşılaşabileceğiniz her türlü problem için ise satış sonrası ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Patili dostlarımızı ve doğayı en az sizin kadar düşünen; müşterileri için bitmek bilmeyen bir enerjiyle çalışan Woofy ekibi, satış sonrası desteği sayesinde müşteri ile ilişkisini sıcak tutmayı, ihtiyaç halinde destek vermeyi hedefler.

Vizyonumuzda bulunan çevre ve hayvan dostu niteliklerimiz ile mevcut ve potansiyel müşterilerimizin kalbini fethederek, daha büyük bir aile olmayı hedeflemekteyiz. Karbon ayak izimizi en aza indirmek için çeşitli aksesuarlar üretmeyi de unutmadık. Gün geçtikçe gelişen Woofy Pet, artık patilerin tüm ihtiyaçları için birçok alternatif ile karşınızda! Her fiyat grubuna uygun mama çeşitleri, kedinizin alışkanlığına göre seçebileceğiniz kum alternatifleri, yemeye doyamayacakları ödül mamaları ve konserve mamalar; Woofy’de tek tıkla hepsine ulaşmak mümkün!