Hayvansever dostlarıyla ilk defa 2019’da bir araya gelen Woofy Pet, Türkiye’de demonte pet mobilyası üretimi ve satışını yapan ilk firmadır. Peki neden kaplumbağa? Hadi hep birlikte 2019’a dönelim.

Her yerde seninle!

Kendi yuvaları ile dünyaya gelen kaplumbağalar, bizim en büyük ilham kaynağımız oldu. Patili dostunuzun Woofy’sini evin her köşesine kolayca taşıyabilesiniz diye oldukça sade ve hafif parçalar ürettik. Çeşitli seyahatlerinizde tıpkı kaplumbağalar gibi ıslak burunlu dostunuzun evini de yanınıza alabilirsiniz çünkü montajı oldukça basit!

Woofy evlerinin sağlamlığı kaplumbağaların sert ve dayanıklı kabuklarından esinlenildi. Kaplumbağaların doğası gereği vücutlarında bulunan bu kabuklar bizlere doğal süreçlerden faydalanarak sağlam evler üretebileceğimizi düşündürdü. Bu sayede doğaya zarar vermeden tamamen geri dönüştürülebilir yuvalar ürettik...

En güvendiğin yer!

Kaplumbağaların güvende hissetmek istedikleri, uyumaya veya dinlenmeye ihtiyaç duyduklarında kabuklarına çekilmeleri bizim için önemli bir yol gösterici oldu. Woofy evlerde yanmaz ve yıpranmaz materyaller kullanarak patili dostlarımızı oluşabilecek görünmez kazalardan koruyabilmeyi hedefledik. Bunun yanı sıra özel üretim olan pofuduk minder ile de onları uyku ve dinlenme zamanlarında eşsiz bir keyifle karşılamak istedik!